Dubuldum Satış Sitemi

 

sogutuyoruz nedir ?

sogutuyoruz, bir online eTicaret ve Fırsat sitesidir. sogutuyoruz.com, üyelerine en uygun fiyatlar ile hazırlanan, teklifleri daha önce hiç görülmemiş çok özel fiyatlarla tanıtmak amacıyla kurulmuştur.

sogutuyoruz nasıl çalışır ?

sogutuyoruz, üyelikle çalışan bir online eTicaret ve Fırsat sitesidir, sogutuyoruz, tekliflerini önceden sizler için planlayarak en uygun tarihlerde avantajlı bir şekilde üyelerine sunmaktadır.  

sogutuyoruz’e nasıl üye olurum ?

sogutuyoruz’e üye olmak çok kolay aktif olarak kullandığınız mail adresiniz veya facebook connect bağlantısı ile anında üye olabilirsiz. sogutuyoruz, üyeliği tamamen ücretsizdir.

sogutuyoruz tekliflerini nasıl satın alabilirim ?

Üyelik işlemlerinizden sonra beğenmiş olduğunuz tatil teklifine giriş yaparak takvimden otele giriş ve çıkış tarihlerinizi seçiniz, ardından kalmak istediğiniz oda tipini seçiniz ve tatile kaç kişiyle gidecekseniz seçiminizi yapınız son olarak satın butonuna tıklayarak Güvenli Ödeme (SSL-256bit Güvenlik Serfitikası) sayfasında Kredi Kartınızla güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

sogutuyoruz Kredi Kartı Kullanmıyorum nasıl satın alabilirim ?

sogutuyoruz olarak Kredi Kartı kullanmayan üyelerimize satın alma sayfasında Kapıda Nakit Ödeme, Havale ile ödeme seçeneğini seçerek bildirdiğimiz hesap numaralarından birisine 3 gün içinde seçmiş olduğunuz tatil teklifi tutarını yapacağınız ödeme ile bizleri e-posta veya müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgilendirdikten sonra yararlanabilirsiniz.

sogutuyoruz Teklifini satın aldım şimdi ne yapacağım ?

Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, e-mail adresinize gönderilen sipariş detaylarınız almış olduğunuz ürün/fırsatlar ile bilgilendirme alırsınız.

sogutuyoruz güvenlimidir ?

sogutuyoruz internet sitesi, gelişmiş son teknolojiler ile kodlanmış ve güvenlik önlemleri alınmıştır. Ödeme sayfasında Kredi Kartı bilgileriniz aracısız olarak bağlı olduğumuz bankalara en yüksek SSL güvenlik sertifikaları ile iletilmektedir.

sogutuyoruz' den aldığım teklifi İade veya iptal edebilirmiyim ?

Satın almış olduğunuz Shop ürünlerinde tarafınıza teslim edilen kargo açılmadan geri gönderdiğiniz takdirde kargo bedeli bakiyenizden kesilerek iade işlemi yapılmaktadır.

Kargo açıldıktan sonra ürün arızalı veya yanlış ürün ise karşı ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir aynı ürün için tekrar kargo ödemesi yapmazsınız.


Tüketici satın alma işlemini tamamladığında bu şartlarıda peşinen kabul etmiş sayılır.

 
0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...