S.S.S

Sizlerden gelen ve sık sorulan soruların cevabını aşağıdaki bölümlerden bulabilirisiniz. İlginiz için teşekkürederiz.

 • Telefondan nasıl yardım alabilirim

  Yardım almak istediğiniz sitemizle ilgili herhangi bir konuda öneri ve/veya görüşleriniz için 0212 220 00 61 numaralı ofis telefonumuzdan yada info@sogutuyoruz.com adresimize e-mail göndererek çalışma saatlerimizde (hafta içi 9:00-18:00 ile cumartesi 9:00-15:00) bizlere ulaşabilirsiniz. Maillerinize en kısa sürede cevap verilecektir.

 • Alışveriş yapmak için üye olmak zorunda mıyım ?

  Hayır, üye olmanız gerekmez. Yalnızca kargolama ve teslimat için adres ve isim gibi kişisel bilgiler alınması gerekmektedir. Kredi kartı kullanım zorunluluğu bulunmamakla beraber kapıda ödeme fırsatlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

 • Nasıl ürün alırım ?

  Beğendiğiniz ürün görselinin yanında yer alan hemen satın al bağlantısına tıklayarak kişisel bilgilerinize yönelik detay ve adreslerinizi girdikten sonra ürün ödeme işlemlerinden ödeme çeşidi belirleyerek ürün alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ödeme işlemlerinde sorun yaşıyorum?

  Ödeme işlemleri esnasında yaşadığınız herhangi bir sorunu bizlere mail yada telefon yoluyla ulaşarak giderebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi kredi kartıhavale/Eft ödeme veya kapıda ödeme seçeneklerinden birini deneyerek gerçekleştirebilirsiniz.

 • Siparişim ne zaman ulaşır ?

  Siparişleriniz 1-2 gün içerisinde yurtiçi kargoya verilip, aşağıda gösterilen tablodan bulunduğunuz ile göre değişiklik gösteren süreçlerde ulaşım sağlanmaktadır.

   

 • Ürünü iade etmek istiyorum, ancak ne yapmalıyım ?

  Sizlere ulaştırdığımız ürünü, iade talebiniz olduğu taktirde sipariş tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde bizlere kargo ile geri gönderebilirsiniz. Geri gönderimlerde hasarsız ve kutusuyla birlikte olması şartı aranan ürünlerimizin faturası da kargo paketine aynen dahil edilmelidir. Adresimize postalayacağınız gönderici ödemeli ürünü, eğer tahsil edilmemişse kargo bedeli tutardan düşülerek ürün ücreti iade edilebilir. Kargo tarafından hasara uğramış ürünlerin alıcı tarafından teslim tutanağı olmaması durumunda iade yada değişim kabul edilmemektedir.

 • Kapıda ödeme işlemi nasıl çalışmaktadır ?

  Kapıda ödemeli siparişlerinizde herhangi bir sorun yaşamamak için telefonla arayıp onay alınmadan hiçbir ürünümüz kargoya teslim edilmemektedir.

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...